Faleza
Promenada Resort

WITAMY W PROMENADA RESORT

Faleza

Witamy w naszym urokliwym miejscu nad morzem, gdzie każdy pokój jest zaproszeniem do odkrywania piękna brzegu morza i relaksu. Nasze pokoje do wynajęcia usytuowane są zaledwie kilka kroków od brzegu morza, co umożliwia gościom korzystanie z uroków plaży i spokojnych spacerów.

Każdy pokój został starannie zaprojektowany, łącząc w sobie wygodę z subtelnym luksusem. Przemyślane wnętrza są utrzymane w przyjemnych kolorach, a duże okna zapewniają obfitą ilość naturalnego światła. Pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, telewizor, szafę i stolik, tworząc idealne miejsce do relaksu.

Wiele z naszych pokoi oferuje widok na morze, co sprawia, że pobyt staje się jeszcze bardziej magiczny. Goście mogą obudzić się przy dźwiękach fal i cieszyć się panoramicznym widokiem na niebieską przestrzeń morza.

Pokoje 2 osobowe

Komfortowe pokoje urządzone z zachowaniem najwyższych standardów. Wyposażone są w wygodne sofy 2-osobowe, łazienkę z prysznicem, umywalką oraz toaletą. Posiadamy pokoje z balkonem oraz bez balkonu z widokiem na wschodnią część morza. Pokoje dodatkowo wyposażone są w TV cyfrową 40″, internet WiFi, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń, ręczniki oraz pościel.

Pokoje 3 osobowe

Komfortowe pokoje urządzone z zachowaniem najwyższych standardów. Wyposażone są w wygodne sofy 2-osobowe, tapczan jednoosobowy, łazienkę z prysznicem, umywalką oraz toaletą. Posiadamy pokoje z balkonem oraz bez balkonu z widokiem na wschodnią część morza. Pokoje dodatkowo wyposażone są w TV cyfrową 40″, internet WiFi, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń, ręczniki oraz pościel.

Pokoje 4 osobowe

Komfortowe pokoje urządzone z zachowaniem najwyższych standardów. Wyposażone są w wygodną sofę 2-osobową oraz dwa tapczany jednoosobowe, łazienkę z prysznicem, umywalką oraz toaletą. Każdy z pokoi posiada balkon. Pokoje dodatkowo wyposażone są w TV cyfrową 40″, internet WiFi, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń, ręczniki oraz pościel.

WITAMY W PROMENADA RESORT

Faleza

Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, ręczniki, suszarkę do włosów i podstawowe kosmetyki. Dla wygody naszych gości zapewniamy również bezpłatne Wi-Fi, dostęp do telewizji kablowej oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Atmosfera w naszym miejscu jest przyjazna i relaksująca. Nasi goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji czy wycieczek.

Pokoje do wynajęcia Faleza to idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się bliskością morza, jednocześnie korzystając z wygody i komfortu. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym przytulnym miejscu nad morzem.

Telewizor

WiFi

Łazienka

Balkon

Suszarka

Ręczniki

Lodówka

Czainik elektryczny

Sprzęt plażowy

Zastawa stołowa

Bezpłatne atrakcje

Bezpłatny parking